Banners4-04

"Her şeye sahip birine bile
kitap hediye edilebilir..."
Amin Maalouf

Bizce “İyi” hediyeler çocukluğun güzel yaşanması ve daha sonra güzel hatırlanması için hayat boyu onlarla kalacak hediyelerdir.

 

Bazen imzalı bir kitap, bazen isimlerine özel kaydedilmiş bir video, bazen sınırsız hayalgücü ile oynayacağı oyunlar, her zaman özenle ve iyi duygularla seçilmiş ve paketlenmiş hediyeler…

Kendi çocuklarınız ya da yakınlarınızın çocuklarına hediye almak isterseniz size özel hazırlayacağımız “İyi Paketler” arasından seçiminizi gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.

İlk Kütüphanem

Bir çocuğun kitaplarla ilk buluştuğu an unutulmazdır...

Yaş gruplarına özel kitap seçkimizle koleksiyon ve/ya kitaplık önerisinde bulunuyoruz.
Bir bebeğin, dünyayayı tanımasını kitapları aralayarak başlasın istemez misiniz?

Kitaplarla ilk tanışmasına ve unutulmayacak anıları hayatına katmasına, belki ilk yıl belki ilk üç yıl ne kadar isterseniz, olabilirsiniz 🙂 Hatta birlikte okuma fırsatları yaratarak, siz de en az hediyeyi alan tatlı çocuk kadar mutlu olabilirsiniz 🙂

Özel Hediyeler

Sizler için Özel Hediye önerileri oluşturuyoruz 🙂

Bebek bekliyorsanız ya da doğum yapacak bir yakınınız varsa ilklerini bize bırakın ve bizi arayın, biraz sohbet edip, size uygun seçeneklerimizi sunalım!

Bir doğum gününe gideceksiniz veya çok sevdiğiniz bir çocuğa hediye almak istiyor ama araştıracak vaktiniz yok ya da ne alacağınızı bilmiyorsanız, size uzanacak iyi bir el burada!
Bizi arayın ve minik bir sohbetle size uygun olanı bulalım 🙂

Updating…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.
Open chat
İyi Cüceler’e hoş geldiniz!
Size yardımcı olmak için buradayız 🐱🙋‍♀️